Tagi: sākotnējā Uzsākt, Launch x431, launch x431 idiag, Lēti sākotnējā uzsākt, Augstas Kvalitātes launch x431, Ķīna launch x431 idiag Piegādātāju.

€163.07
 • Pieejams
 • v23073


Sākotnējais Sākt M-Diag Lite IOS Android iebūvētais Bluetooth OBDII

Piezīme: Tagad Mdiag ir no krājumiem, tas būs atpakaļ, līdz jūnija Vidum, tāpēc, ja jūs nevarat gaidīt, lūdzu, nelieciet pasūtījumu!

Top 6 Iemesli, lai Saņemtu Uzsākt M-Diag Lite:

1. Multi-pieejamajām Valodām: angļu, Ķīniešu, spāņu, franču, krievu

2. Tieši Atjaunināt Online: atjauninājumu pie Palaišanas golo oficiālā mājas lapa: www.goloiov.com

3. Vieglo un mazo OBDll ierīci, viegli rīkoties

4. Plug and play, izmantojot Bluetooth savienojumu ar smart tālruni

5. Visplašāko carline programmatūras pārklājums: Atbalsta vispārējo OBD, CAN kopnes, un patentēto protokolu par over70 auto ražotāji and2, 500 automobiļu modeļiem;

6. Atbalsta vairākas īpašas funkcijas programmatūru un iedarbināšanas pārbaudes, t.sk. Naftas / Pakalpojumu reset, ABS asiņošana, IMMO & atslēgu programmēšana, droseles ķermeņa pielāgošanās, bremžu kluči, stūres leņķis, reset, akumulatoru saskaņošana, DPF reģenerācijas, Inžektors kodēšana

Uzsākt M-Diag Lietošanas Instrukcija:

1. Uzsākt M-Diag Lite oficiālā mājas lapa www.goloiov.com (būs pieejama drīzumā)

2. Zaļš indikators mirgo nozīmē, tas strādā kā parasti. Sarkanais indikators mirgo ir Bluetooth savienojums LABI.

3. Golo M-Diag Lite nodrošina gan Android un IOS sistēmām, atjaunināšanas biežums ir atkarīgs no Android un IOS sistēmām.

4. Bluetooth pārī nepieciešama nekāda parole, ja tas nepieciešams, mēģiniet 0000 vai 1111.

5. Android lietotāju rokasgrāmata: Instalēt APP ->reģistrācija -> noklikšķiniet uz konkrētā auto programmatūru, lai lejupielādētu.IOS lietotāju rokasgrāmata: Instalēt app -> visu lietotāja reģistrācija-> noklikšķiniet uz konkrētā auto programmatūru, lai lejupielādētu. piezīme: jums ir nepieciešams, lai lejupielādētu attiecīgo tirgus programmatūra, citādi tā nedarbosies.

6. Lūdzu, pārliecinieties, lai pabeigtu lejupielādi auto programmatūras vispirms un pēc tam lejupielādēt bezmaksas programmatūru, piemēram, EOBD & DEMO, ja ne, tad tas var izraisīt ierīces darbības traucējumus.

7. M-Diag Lite ir FCC un CE sertifikācija; lūdzu, jūtieties brīvi, lai izmantotu to.

8.IOS sistēma, kas šobrīd nodrošina speciālās funkcijas, tostarp DEMO, EOBD2, Naftas / Pakalpojumu reset, bremžu kluči, reset un stūres leņķi reset, vairāk 7 veidu speciālas funkcijas tiks pievienots.Android sistēma nodrošina 11 speciālās funkcijas, tostarp: IMMO & atslēgu programmēšana, Odometra Korekcijas, Naftas / Pakalpojumu reset, ABS asiņošana, TPS droseles ķermeņa pielāgošanās, bremžu kluči, reset,Stūres leņķis, reset, akumulatoru saskaņošana, DPF reģenerācijas, Inžektors, kodēšana, Riepu Spiediena Brīdinājuma signāls Reset, zvejas rīkus mācīšanās procesā.

9. M-Diag Lite var piekļūt pilnīgai sistēmas transportlīdzekļiem, izstrādāta sarakstā.

10.M-Diag Lite nav zonas ierobežojumiem, valodu, tostarp Ķīniešu Vienkāršs, angļu, franču, spāņu, krievu un Ķīniešu Tradicionālās. Lietotājam ir atļauts mainīt valodu APP un lejupielādēt modeļiem. Laipni paziņojumu, nav lejupielādēt visas valodas, vai tā prasīs spēju savu telefonu vai tabletes.

11. Atbalsts paroles atgūšana Paroles var iegūt tikai tad, ja lietotāji aizpildiet nekustamā E-pasta reģistrācijas laikā.

12. Atbalstu vienu gadu garantija, un Tas nedrīkst būt saistīti ar mākslīgo bojājumus. Ja lietotājs nevēlas atgriezties adapteris, vienkārši iegādājieties jaunu adapteri un izvēlēties funkcija adaptera slēdzis programmatūru, un pēc tam izpildiet norādījumus, lai izmantotu jauno adapteri. Veco adapteri būs bezjēdzīgi automātiski, un to modelis programmatūras lietotāja nopirku jābūt vienādiem.

13. Atbalsta 12V automašīnas

Šeit ir īss ievads no speciālām funkcijām, kas atrodas galvenajā izvēlnē, un ka saskaņā ar modeli.

1. Īpaša funkcija, kas atrodas galvenajā izvēlnē

Ja lietotājiem izvēlēties īpašām funkcijām, kas atrodas galvenajā izvēlnē un izvēlieties vienu, pēc tam lietotāji var veikt šo funkciju, lai visi izstrādātie modeļi sarakstā.

Piemēram, lietotāji nonāk Speciālās Funkcijas pamata izvēlnes oil reset, tie var atiestatīt eļļas visām automašīnām, kas minētas tur, piemēram, BMW, Toyota, Honda un nevar doties uz diagnostiku vai citiem.

2. Speciālās funkcijas saskaņā ar modeli

Kas ir īpaša funkcija, piemēram, naftas reset pēc tam, kad lietotāji aiziet uz BMW programmatūra.

Piemēram, lietotāji nonāk BMW programmatūru, tur ir daudz funkcijas, t.sk. Īpašas Funkcijas. Pēc tam, viņi var izvēlēties eļļu atiestatīt par BMW modeli.

Launc M-Diag Lite VS. Easydiag:

Uzsākt M-Diag Funkcijas:

I/M Gatavību Uzraudzīt

Lasīt DTC s

Skaidrs, DTC s

Lasīt Iesaldēt Rāmis Datus

Lasīt un Diagrammas Datu Plūsma PID

Pilnu Sistēmas Skenēšanu *

Iedarbinot Testi *

Speciālās Funkcijas *


 • Valodas: Angļu,Franču,Vācu,Itāļu,Poļu,Krievu,Spāņu
 • Ražotāja Daļas Numurs: neattiecas
 • Valstī/Reģionā Ražošana: Ķīna
 • Īpašas Pazīmes: Bluetooth
 • Stāvoklis: JAUNS
 • Garantijas laiks: Jā
 • Zīmola Nosaukums: SĀKT
 • Aparatūras Versija: Divi tūkstoši septiņpadsmit
 • Programmatūras Atjaunināšana: Jā
 • Vienuma Tips: Kods Lasītājiem & Scan Rīki
 • Programmatūras Versija: Divi tūkstoši septiņpadsmit

 • Iepakojuma Svars: 0.25kg (0.55lb.)
 • Iepakojuma Lielums: 10cm x 12cm x 3cm (3.94in x 4.72in x 1.18in)
 • Vienības Veids: gabals

Thebugswillbite
2018-04-03
1/5
No

Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti